Tööstus

ABB, Baltic WorkboatsCosumelt, Ericsson Eesti, Estanc, ETS NORDFesma AluHanza Mechanics Tartu, Harju Elekter, JELD-WENLemeks, Metek, Orkla EestiPKC Eesti, Rapla Metall, Reimax Electronics, Ritico, Saint-Gobain Glass SE, Salvest, Saku Metall, Talentum Plastics Tallinn, Tech GroupTechnobalt Grupp, UPM-Kymmene OtepääValio Eesti, Vara SaeveskiWendreWindoor.

Finants

BIGBANK, Citadele pank, Eesti PankEesti Väärtpaberikeskus, Ernst & YoungHüpoteeklaen, If P&C InsuranceKodanikuühiskonna SihtkapitalKredex, LHV Pank, LuminorNASDAQ OMX TallinnPricewaterhouseCoopersSampo Pank, SEB EestiSeesam.

Telekom ja IT

3 Step IT, ADM InteractiveBCS, BrightsparkCGICleveron, Columbus EestiCybernetica, Eesti TelekomElisa Eesti, ElkdataFortumoFrukt Kuubis, Helmes, Industry62, InslyIxonos, MarkIT, NortalPlaytech, PrimendProekspertSaurus, SK ID SolutionssmartADZone Media, Telema, TietoViasat Eesti.

Õigus

Advokaadibüroo DERLINGAdvokaadibüroo RASKAdvokaadibüroo Triniti, COBALTConcordia advokaadibürooEversheds Ots & Co, kohtutäitur Elin Vilippuse büroo, Riigikohus, Advokaadibüroo Tark.

Kaubandus ja müük

A-Selver, Alas-KuulAuto Forte Tallinn, B&B Tools, Circle KCOOP Eesti Keskühistu, Gustavsberg AB Eesti filiaal, Hekamerk, Magnum MedicalMercantile Group, Monier, Pakendikeskus, RamirentRautakesko, Saint-Gobain EhitustootedStockmann, Tamro BalticsVõru Tarbijate Ühistu, W.EG. EESTI OÜ.

Transport ja logistika

AB AutotransportgruppArco Transport, Baltic ToursDHL Eesti, DSV TransportHavi Logistics, Finnair, OmnivaSmarten Logistics, SchenkerTallinna Sadam.

Ehitus, projekteerimine ja kinnisvara

Astlanda Ehitus, BonavaDomus KinnisvaraEhitustrustFund Ehitus, Jõgeva Ehitus, K-ProjektKinnisvaraportaalKMG Ehitus, Liven KinnisvaraMaru Ehitus, Merko, NordeconReal Kinnisvara, Seve EhitusSkanska EMVStipend, SWECO ProjektVesiroos.

Teised äriettevõtted

Asper Biotech, BayerCoca-Cola HBC Baltics, Data Print, Eesti Ajalehed, Eesti Raamatupidajate KoguEkspress DigitalHörmann EestiLehepunkt, LemeksMainorMedia House, NorstatPubliconPresshouse, Printcenter, Ragn-Sells, RaitReola Gaas, RonimisministeeriumSkeleton Technologies, SOL BalticsStamplineStora Enso, Tallinna VesiVelvet Creative Alliance, VestmanÜlemiste City.

Riik ja riigiettevõtted

Eesti Akrediteerimiskeskus, Eesti ArengufondEesti EnergiaEesti Merevägi, Eesti Post, Eesti Regionaalse ja Kohaliku Arengu SA, Eesti Teed, Elering, ElektrileviEttevõtluse Arendamise Sihtasutus, Halinga vallavalitsus, Harju Ettevõtlus- ja ArenduskeskusHoolekandeteenused, Interreg Estonia-LatviaJustiitsministeeriumJõgeva linnavalitsus, Kaitseministeerium, KaitsevägiKeskkonnaagentuurKeskkonnaamet, Keskkonnainvesteeringute Keskus, KeskkonnaministeeriumLennuliiklusteenindus, Maamajanduse InfokeskusMaanteeametMajandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Maksu- ja TolliametPolitsei- ja Piirivalveamet, ProkuratuurPõllumajandusametPõllumajanduse Registrite ja Informatsiooni AmetPõllumajandusministeeriumPäästeamet, RahandusministeeriumRakvere haigla, Riigi Kaitseinvesteeringute KeskusRiigikantseleiRiigi Kinnisvara, Riigikogu KantseleiRiigikontrollRiigi Infosüsteemide Arenduskeskus, Riigiprokuratuur, SiseministeeriumSotsiaalkindlustusametSotsiaalministeerium, Tallinna LinnavalitsusTeede TehnokeskusTööinspektsioon, TöötukassaVabariigi Presidendi Kantselei, Veeteede AmetVeterinaar- ja Toiduamet, Viljandi Haigla, Viljandi VallavalitsusViru RingkonnaprokuratuurVälisministeeriumVändra vallavalitsus.

Kultuur ja haridus

Archimedes, Eesti Ettevõtluskõrgkool MainorEBS Juhtimiskoolituse Keskus, Eesti Evangeelne Luterlik Kirik, Eesti Infotehnoloogia SA IT Kolledž, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Maaülikool, Eesti Pärimusmuusika Keskus, Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö LiitEesti Teadusagentuur, Endla Teater, Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool, Hariduse Infotehnoloogia SihtasutusJazzkaar, Jõhvi Gümnaasium, Kalamaja PõhikoolKiviõli I Keskkool, Luua Metsanduskool, MuinsuskaitseametMulgi Kultuuri InstituutNarva Kutseõppekeskus, Paikuse PõhikoolPÖFF, Rahvakultuuri Keskus, RahvusarhiivRakvere Teatrimaja, Räpina AianduskoolSisekaitseakadeemia, Tallinna Kultuurikatel, Tallinna KunstigümnaasiumTallinna Muusikakool, Tallinna Rahvaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna ÜlikoolTartu RahvaülikoolTartu Ülikool,  TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Ugala Teater.

Kolmas sektor

AIESEC Eesti, Ajujaht, Arengukoostöö Ümarlaud, Eesti Erinoorsootöö Ühing noOREesti Ettevõtlike Noorte Koda, Eesti Kennelliit, Eesti Rahvakunsti ja Kästiöö LiitEesti Lasterikaste Perede Liit, Eesti Metsaliit, Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit, Eesti Motomatkajate KlubiEesti Noorteühenduste Liit, Eesti Puuetega Inimeste KodaEesti Regionaalse ja Kohaliku Arengu SA, Harju Ettevõtlus- ja ArenduskeskusHeateo SA, Jõgeva Koostöökoda, Lääne-Harju KoostöökoguNoored Kooli, MTÜ Pesapuu, PraxisPõlvamaa Arenduskeskus, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik, Sotsiaalse Ettevõtluse Inkubaator, Spordiklubi 100Spordikoolituse ja -Teabe SA, Tartumaa Arendusselts, Tartu TeadusparkTiigrihüppe SA, Transpordi Ametiühing, Vanaajamaja, Viljandimaa Lasterikkad, Virumaa Põllumeeste Liit.