Tööstus

ABBCosumelt, Ericsson Eesti, Estanc, ETS NORDFesma AluHanza Mechanics Tartu, Harju Elekter, JELD-WENKalev AS, PKC Eesti, Põltsamaa Felix, Rapla MetallRitico, Saint-Gobain Glass SE, Talentum Plastics Tallinn, Tech GroupTechnobalt Grupp, Valio Eesti, WendreWindoor.

Finants

BIGBANK, Citadele pank, Eesti PankEesti Väärtpaberikeskus, Ernst & YoungHüpoteeklaen, If P&C InsuranceKodanikuühiskonna SihtkapitalKredex, LHV PankNASDAQ OMX TallinnNordea Pank Finland plc Eesti Filiaal, PricewaterhouseCoopersSampo Pank, SEB EestiSeesam.

Telekom ja IT

3 Step IT, ADM InteractiveBCS, BrightsparkCGICleveron, Columbus EestiCybernetica, Eesti TelekomElisa Eesti, ElkdataFortumoFrukt Kuubis, Helmes, Ixonos, MarkIT, NortalPlaytech, PrimendProekspertSaurus, SK ID SolutionssmartADZone Media, Telema, TietoViasat Eesti.

Õigus

Advokaadibüroo DERLINGAdvokaadibüroo RASKAdvokaadibüroo Triniti, COBALTConcordia advokaadibürooEversheds Ots & Co, kohtutäitur Elin Vilippuse büroo, Riigikohus, Advokaadibüroo Tark.

Kaubandus ja müük

A-Selver, Auto Forte Tallinn, B&B ToolsEesti Tarbijate Keskühistu, Elektroskandia EestiGustavsberg AB Eesti filiaal, Mercantile Group, Monier, PakendikeskusRautakesko, Saint-Gobain EhitustootedStatoil Fuel & Retail Eesti, Stockmann, Tamro BalticsVõru Tarbijate Ühistu

Transport ja logistika

AB AutotransportgruppArco Transport, Baltic ToursDHL Eesti, DSV TransportHavi Logistics, Finnair, OmnivaSmarten Logistics, SchenkerTallinna Sadam.

Ehitus, projekteerimine ja kinnisvara

Astlanda Ehitus, BonavaDomus KinnisvaraEhitustrustFund Ehitus, Jõgeva Ehitus, K-ProjektKinnisvaraportaalKMG Ehitus, Maru Ehitus, MerkoReal Kinnisvara, Seve EhitusSkanska EMVStipend, SWECO ProjektVesiroos.

Teised äriettevõtted

Asper Biotech, BayerCoca-Cola HBC Baltics, Data Print, Eesti Ajalehed, Ekspress DigitalHörmann EestiLehepunkt, LemeksMainorMedia House, NorstatPubliconPresshouse, Printcenter, Ragn-Sells, RaitReola Gaas, RonimisministeeriumSkeleton TechnologiesStampline, Statoil Fuel & Retail EestiStora Enso, Tallinna VesiVelvet Creative AllianceÜlemiste City.

Riik ja riigiettevõtted

Eesti ArengufondEesti EnergiaEesti Merevägi, Eesti Post, Eesti Regionaalse ja Kohaliku Arengu SA, Eesti Teed, Elering, ElektrileviEttevõtluse Arendamise Sihtasutus, Halinga vallavalitsus, Hoolekandeteenused, Interreg Estonia-LatviaJustiitsministeeriumJõgeva linnavalitsus, Kaitseministeerium, KaitsevägiKeskkonnaagentuurKeskkonnaamet, Keskkonnainvesteeringute Keskus, KeskkonnaministeeriumLennuliiklusteenindus, Maamajanduse InfokeskusMaanteeametMajandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Maksu- ja TolliametPolitsei- ja Piirivalveamet, ProkuratuurPõllumajandusametPõllumajanduse Registrite ja Informatsiooni AmetPõllumajandusministeeriumPäästeamet, RahandusministeeriumRakvere haigla, RiigikantseleiRiigi Kinnisvara, RiigikontrollRiigi Infosüsteemide Arenduskeskus, Riigiprokuratuur, SiseministeeriumSotsiaalkindlustusametSotsiaalministeerium, Teede TehnokeskusTööinspektsioon, TöötukassaVabariigi Presidendi Kantselei, Veeteede AmetVeterinaar- ja Toiduamet, Viru RingkonnaprokuratuurVälisministeeriumVändra vallavalitsus.

Kultuur ja haridus

Archimedes, Eesti Ettevõtluskõrgkool MainorEBS Juhtimiskoolituse Keskus, Eesti Evangeelne Luterlik Kirik, Eesti Infotehnoloogia SA IT Kolledž, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Maaülikool, Eesti Pärimusmuusika Keskus, Eesti Teadusagentuur, Endla TeaterJazzkaar, Jõhvi Gümnaasium, Kalamaja PõhikoolKiviõli I Keskkool, Luua Metsanduskool, MuinsuskaitseametMulgi Kultuuri InstituutNarva KutseõppekeskusPÖFF, Rahvakultuuri KeskusRakvere Teatrimaja, Räpina AianduskoolSisekaitseakadeemia, Tallinna Kultuurikatel, Tallinna KunstigümnaasiumTallinna Muusikakool, Tallinna Rahvaülikool, Tallinna TehnikaülikoolTartu RahvaülikoolTartu Ülikool,  TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia.

Kolmas sektor

AIESEC Eesti, Ajujaht, Arengukoostöö Ümarlaud, Eesti Erinoorsootöö Ühing noOREesti Ettevõtlike Noorte Koda, Eesti KennelliitEesti Lasterikaste Perede Liit, Eesti Metsaliit, Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit, Eesti Motomatkajate KlubiEesti Noorteühenduste Liit, Eesti Puuetega Inimeste KodaEesti Regionaalse ja Kohaliku Arengu SA, Harju Ettevõtlus- ja ArenduskeskusHeateo SA, Jõgeva Koostöökoda, Lääne-Harju KoostöökoguNoored Kooli, PraxisPõlvamaa Arenduskeskus, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik, Sotsiaalse Ettevõtluse Inkubaator, Spordiklubi 100Spordikoolituse ja -Teabe SA, Tartumaa Arendusselts, Tiigrihüppe SA, Transpordi Ametiühing, Vanaajamaja, Virumaa Põllumeeste Liit.