Ajajuhtimise raamat “Hetk” tellides 20 krooni odavam

Hetk: 12 sammu parema elu poole

Hetk: 12 sammu parema elu poole

Panime käima mu ajajuhtimise raamatu “Hetk” tellimise: kui tellid selle ExpressPosti vahendusel, toob postiljon Sulle raamatu koju või tööle kätte 179 krooni eest. Poes hakkab raamat maksma 199 krooni.

Kui tahad raamatut sirvida enne ostu, siis heida pilk raamatu kampaanialehele – seal saad osa raamatust tasuta lugeda ning selle soovi korral kohe tellida. Seal näed ka raamatu sisukorda, mis annab teose sisust täpsemalt aimu.

Meisterdasime raamatule ka Facebooki lehe aadressil hetk.eu. Lähipäevil loon sinna veidi täiendavat infot: viiteid ajajuhtimisega seotud blogidele, raamatutele ja tarkvarale.

Kui tellid raamatu enne 20. novembrit, osaled 2×2 pileti loosimises Portugali fadostaari Cristina Branco kontserdile, mis toimub Tallinnas 10. detsembril.

Oled oodatud raamatu esitlustele, mis toimuvad Tallinnas 18. novembril kell 18 Viru Keskuse Rahva raamatus ja Tartus 25. novembril kell 18 Tasku Rahva raamatus. Olen Sulle tänulik kui teatad oma osalemisest Facebooki vahendusel.

Esitlustel saad osa võtta 18minutilisest ajajuhtimise ekspresskoolitusest, osta raamatu ja võtta mu sellesse mu autogrammi ning tutvuda mitme huvitava, põneva ja aruka inimesega.

5 replies
  1. rents
    rents says:

    Õppisin just ajajuhtimise kohta seda, et ei oleks pidanud raiskama selle posituse lugemisele ja kodulehe uurimisele viit minutit oma elust – lubatud sisukorra all haigutas mul küll ainult tühjus ja nö raamatu osa on lihtsalt ümmargune sisututvustus, täpselt samasugune nagu igal teisel samalaadsel raamatul ning tõenäoliselt võetud selle tagakaanelt (kuigi ka see on muidugi “osa raamatust” kui näpuga järge ajada).

  2. Rents
    Rents says:

    Näed, nüüd saan juba hulga paremaid sõnu öelda – tekitas küll sellise tunde, et võiks minna poodi seda sirvima ja mõelda, et ehk tasub ka ära osta. 🙂

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

five × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.