“Tempo oli hea, palju uusi ja huvitavaid ideid”
Ants Noot, kantsler, Põllumajandusministeerium

“Sain läbi mõelda oma kõige probleemsemad kohad ajajuhtimises ja need oma kavasse panna.”
Kadri Jakobson, matemaatika õpetaja, Noored Kooli

“Mulle meeldis hästi läbimõeldud koolituse plaan ja ajast kinni pidamine. Samuti koolituse eesmärgi täitmine ja meie soovidele väga täpselt reageerimine.
Katrin Kaarma, Tööinspektsiooni peadirektor

“Meeldis kiire tempo, palju elulisi näiteid, positiivne ja rõõmsameelne õhkkond, palju meile hetkel olulist ja vajaminevat õpetust ajakasutusest ja projektide viimisest A->B.”
Liisi Kokk, logistika osakonna juhataja, Talentum Plastics Tallinn

“Mulle meeldis Pomodoro stiilis päeva vedamine – sai tunde, et astusin ajast välja”
Vallo Koppel, prefekt, Politsei- ja Piirivalveamet

“Sa oled teinud ära ägeda töö ja toonud meie turule ainulaadse asja! Tean seda sellepärast, et olen ajateemalisi koolitusi meile otsinud alates 2005. aastast (siis oli Covey ainuke).”
Andres Agasild, tegevjuht ja partner, MarkIT

“Meeldis, et kohe pabermaterjalide kõrval oli võimalk ise Outlookis järele proovida ja vajalikke seadistusi muuta, lisada ja ära võtta. Koolituselt sain mitmeid ideid, kuidas tööasju korraldada, st selgitada välja oma osalus erinevates projektides ja seepeale vaadata üle konkreetsed projektiplaanid või need algatada.”
Marit Mardi, personaalpanganduse osakonna juht, Nordea Pank

“Meeldis süsteemsus, millega teemale läheneti. Meeldis õppematerjal, mis annab võimaluse ka aasta pärast koolitust läbitut meelde tuletada. Koolituskeskkond oli meeldiv. Sellel koolitusel häirivad tegurid puudusid.”
Ija Stõun, koolitusjuht, Tallinna Tehnikaülikool

“Kursuste tulemusena olen saanud oma tööpäevad tunduvalt lühemaks ja seda just mõtteviisi muutes, veel rohkem delegeerides, aja leidmises olla iseendaga ja paremini lahti mõtestada ja planeerida oma tegevusi.”
Hannes Soonsein, juhatuse liige, Stik-Elekter

“Väga hea ja asjalik näpunäidete kogum, kuidas oma aega ja elu planeerida. Võimalus olla proaktiivne selle asemel, et olla pelgalt ärritustele reageerija.”
Maiko Markus, koostööpartner, Smaily.com

“Aja ja tegevuste planeerimine aitab kahtlemata kaasa, et jõuaks õigeks ajaks teha õigeid asju. Selle süstematiseerimiseks oli koolitus asendamatu. Mõistlikult ja planeeritult oma elu korraldades jõuan kindlasti suurema rahuloluni, kui tehes asju, mida elu ise dikteerib.”
Hannes Lentsius, maksukonsultant, PricewaterhouseCoopers

“Väga oluline teema, mis juhtis tähelepanu sellele, et ka ajajuhtimine nõuab energiat. Samas – kui seda energiat ei kuluta, kulub seda võrratult rohkem, et asjad üldse edasi liiguksid!”
Rein Vaikmäe, teadusprorektor, Tallinna Tehnikaülikool

“Ei mingit teooria-jama! Sain koolituselt midagi, mida saan juba homme tööle rakendada.”
Taavi Tani, serverite ja võrgu üksuse juht, BIGBANK

“Meeldis lisaks suurele hulgale kasulikele nõuannetele ka väga aktiivne osavõtt ja meeldiv miljöö. Väga väljenduslik ja veenev lektor.”
Urmo Sitsi, juhataja, Sugarstar

“Süsteemne käsitlus arukast ajajuhtimisest ja personaalsed näited tekitasid tõsise innu ise süsteem juurutada.”
Geroli Peedu, projektijuht, Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus

“Tempokas, konkreetne ja tugeva struktuuriga koolitus, mis tuletab meelde paljusid baasteadmisi, kuid annab ka palju uut.”
Juhan Raudmäe, Hilti Eesti, Baltic Field Trainer

“Mulle meeldis, et sain reaalseid nõuandeid, meetodeid, mida teha, et mu aja planeerimine oleks eelkõige minu enda kätes.”
Kristi SiirmanNoored Kooli, õpetaja

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] veel mõned. On hea teha sellist tööd, millest inimestel on kasu. Kui huvi pakub, siis loe, mida arvavad koolitusel käinud inimesed sellest, mis toimus. […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

five × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.