Mida kauem olen koolitanud, seda sagedamini näen, et sageli pakub koolitusest enam abi arengutugi. Kui koolitus võtab ette inimeste rühma ning aitab neil ühiseid harjumusi muuta, siis arengutoe käigus tegeleme kahekesi konkreetselt Sinu või Sinu meeskonnakaaslase probleemidega: arutame asju koos – minu asi on küsida õigeid küsimusi ning Sinu asi on neile küsimustele ausalt vastata.

Olen sageli kogenud, et tunnisest arengutoe sessioonist võib tõusta kaugeltki suurem kasu kui päeva-paarisest koolitusest, sest keskendume ainult nendele asjadele, mida on Sul vaja muuta ning mille elluviimisel on Sul abi vaja. Arengutoe käigus leiad just Sulle sobivad lahendused ja lahenduste elluviimise viisid – luban selles avastustöös abistada Sind kõigi oma teadmiste ja kogemustega. Arengutoega aitangi tipp- ja keskastme juhtidel jõuda selgusele, kuidas aega efektiivsemalt kasutada ning kuidas juhtida edukalt projekte, mille eest nad vastutavad.

Kui tunned, et minu aja- ja projektijuhtimise või avaliku esineja ja koolitaja kogemustest võiks olla Sulle või mõnele Su meeskonna liikmele abi, palun kirjuta mulle kristjan-at-selgepilt.ee või helista 502 9037: lepime kokku meile mõlemale sobiva aja ja koha ning arutame tassi kohvi või tee juures, kuidas saan olla Sulle võimalikult kasulik.