Olen aja- ja projektijuhtimise koolitaja ja arengutoetajana kaheksa aasta vältel uurinud enam kui 15 erinevat aja- ja projektijuhtimismetoodikat ning kasutanud neist tõhusamaid. Arukat ajajuhtimist olen koolitanud alates 2007. aasta sügistalvest ning projektijuhtimist, e-suhtlust ja meeskonnatööd 2008. aasta sügistalvest. Neil koolitustel ja coachingusessioonidel on osalenud kümnete Eesti ettevõtete ja organisatsioonide sadu töötajaid – nii ettevõtetes kui ka avalikus halduses tegutsejaid, nii keskastme juhte kui ka tippspetsialiste. Siiani negatiivne tagasiside puudub – kõik osalejad on jäänud rahule.

Samuti olen PRINCE2® Practitioneri litsentsiga projektijuht ning interaktiivse koolitaja poole pealt Thiagi Inc tunnistusega “Interactive Training Strategies” sertifitseeritud moderaator.

Oma taustalt olen tehnoloogia-, majandus- ja innovatsiooniajakirjanik ning keskastme juht, alustades karjääri meedias 1995. aastal. Peale ajakirjaniku- ja toimetajatöö olen olnud Eesti Päevalehes majandustoimetuse juhataja, Postimehe peatoimetaja asetäitjana ning Eesti Ekspressi veebiarenduse projektijuht.

Mõned minu põhimõtted:

  • usun, mida koolitustel räägin, sest edastan oma kogemusi,
  • suhtun oma töösse emotsionaalselt, kirglikult ja ausalt,
  • hoian kliendisuhet ja -informatsiooni hoolega nagu oma kalleimat vara,
  • tean: liigume sinna, kuhu vaatame – peaaegu miski pole võimatu,
  • olen kogenud: elu on vahel lihtsam kui eales võiks arvata – oska seda ainult näha ja tunda.

Kas teadsid, et…

  • olen uurinud 19 erinevat ajajuhtimissüsteemi ja kasutanud neist viit. Arukas ajajuhtimine on suurepärane kokteil erinevatest süsteemidest, mis teeb pea klaariks ja aitab paremini elada.
  • harjutan juba mitu aastat hiina terviklikku tervisekultuuri qigongi ja soovitan seda teistelegi.
  • olen modereerinud mitmeid konverentse, kohtumisi  ja vestlusringe.

Vaata, milliseid ettevõtteid ja organisatsioone olen koolitanud ning loe, mida arvavad koolitusel osalenud inimesed ja mis on muutunud koolitusel osalenud ettevõtetes.

5 replies

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] kohtumisi oma mõtetega. Kokku on planeeritud 5 sessiooni. Arengukava protsessi teejuhiks on Kristjan Otsman ning kogu tegevuse rahastajaks Kohaliku omaalgatuse […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

eleven + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.