Off-topic: Vajan abi Google Appsi, POP3 ja Outlook 2007 (taas) käima panemiseks

Mõne päeva eest avastasin, et mu Outlook 2007 ei lae enam POP3ga kõiki kirju alla. Lähemal uurimisel selgus, et Gmaili kontolt tulevad meilid ilusti kohale, kuid Google Appsi hostingus selgepilt.ee ja otsmann.ee aadressidelt jäävad mõned meilid vahele.

Lähemal uurimisel tundub, et aeg-ajalt jätab POP3 tõmbamata need kirjad, mida olen kas mobiilis või veebis vaadanud (aga kindel ma selles pole).

Uurisin veel – täna ei tõmmanud Google Appsi kasutavatelt kontodelt ühtegi kirja ning Gmailist tõmbab POP3ga kenasti. Google Appsist jõuab kiri (vist) kohale siis, kui Outlook on avatud kirja saabumise hetkel ning juhtub lähiminuteil pärast kirja saabumist posti tõmbama.

Kas kellelgi on sarnast probleemi viimasel ajal ette tulnud? Lahenduse soovitusi?

Täiendus: Nii nagu probleem kerkis, nii ta ka kadus. Ainus, mida omalt poolt tegin, oli see, et puhastasin Outlooki Deleted Itemsi kausta ja koristasin sealt tuhatkond vana kirja. Variandid:

  1. Outlooki cala – olen ennegi märganud, et näiteks mobiiliga sünkroniseerimine ei toiminud enam, kui taskide koguarv ületas 2500 piiri. Võib-olla on samasugune võimekuspiirang ka kirjade puhul?
  2. Google Appsi cala, mis nüüdseks korda tehtud.

Ja veel üks täiendus: Probleem kadus ajutiselt ning naasis järgmisel päeval. Probleemi lahendas minu jaoks see, kui panin Outlooki POP3e  kirju tõmbama aadressilt “recent:kasutaja@domeen.ee”. Sel juhul tõmbab ta ka saadetud kirjad, aga see on väike probleem. Siiani toimib.

Reblog this post [with Zemanta]
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

four × three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.