Paus Selge Pildi töös

Käin vahepeal reisimas ning ilma, inimesi ja ennast avastamas. Olen tagasi tavaelu juures Eestis 20. septembril.

Seega pole vahepeal mulle helistada suurt mõtet – mu telefoni SIM-kaart jääb Eestisse. E-kirju saata pole ka suurt mõtet, sest arvutit kaasas pole. Skype, Facebook, Twitter, Google+ ja muud e-kanalid jäävad samuti mu poolt 20. septembrini unarusse.

Mõnusat suve lõppu ja sügise algust kõigile!


Posted

in

by

Tags:

Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

1 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.