Olen koolitanud kümnetes erinevates kohtades. Toon ära oma lemmikud:

Stuudio Tasapisitasakaal – sõbralik, vastutulelik ja leidlik majarahvas, hubased ruumid, tippklassi toit. Mida üks koolitusel osaleja ja koolitaja veel võiks tahta? Minu lemmik Tallinna koolituskohtade seas.

Eesti Puuetega Inimeste Koda – mõnusad ja taskukohased ruumid Tallinna kesklinnas: sõbralikud inimesed, tasuta parkimine, kiire WiFi. Suurepärane!

Puuna öömaja – avar ja samas hubane, mõnus ja mugav uus palkmaja koolituseks. Hea asukoht, mõistlik hind, suurepärane teenindus, mugavad toad. Tallinnale ka mõnusalt lähedal – ainult 65 km.

Lepiku külalistemaja – Tallinna lähinaabruses suurepärase akustikaga saal, vastutulelik pererahvas, mõnus söök. Suurepärane koolituskoht kuni 40inimeselisele seltskonnale.

Energia talu – parim talu koolituse korraldamiseks! Ürdi- ja konverentsitalu pererahvas on lahke, abivalmis ja vastutulelik ning nendega koostöö on puhas rõõm. Talu äsja valminud konverentsisaal koos öko-spaga väärib maksimumpunkte. Majutus on mõnus, puhas ja rahulik. Toidud viivad keele alla. Ja tagatipuks saad koju kaasa osta ravimteed otse korjajalt-kasvatajalt-pakendajalt. Ma ei kiida seda kohta ennast unustavalt ilma asjata – tegin seal ühe kliendiga tööd kaks päeva ning meie rahulolu võib kirjeldada vaid kahe sõnaga: täiuslik koolituskoht.

Eivere mõis – tipp-topp taastatud mõis täpselt kesk Eestit, Paide külje all. Suurepärane koht ühepäevaste koolituste tegemisteks kuni 60 inimesega rühmale või kuni 15 inimesega kahepäevaste koolituste jaoks.

Õnnela Külalistemaja – väga hea teenindus, hea söök, mõnus koht väljaspool Tallinna (Kadrina ja Tapa vahel) looduskaunis kohas koolituste tegemiseks.

Liise turismitalu – Kui tahad väikese, 5-6inimeselise seltskonnaga irduda Suur-Eestist ning minna sama hästi kui välismaale oma asju rahulikult ajama, siis võib selleks õige koht olla Ruhnul Liise turismitalus, kus Luise ja ta kaaslaste hoolitsuse all saad mõnusa keskkonna rahulikult asjade arutamiseks ning vähemalt sama hästi süüa kui Lõuna-Itaalias. Rääkimata kohaliku kultuuriga tutvumisest ning Limo saunas mõnulemisest ja mitteametlikest aruteludest hiliste õhtutundideni.

Kevvai turismitalu – siiani minu lemmik Lõuna-Eestis: avar koolitusruum, suurepärane söök, lahked inimesed.

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] leiad uuendet nimekirja parimate koolituskohtade lehelt. var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_localize = { Share: "Share", Save: "Save", Subscribe: […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

19 + eighteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.