Selge Pilt võtab koolituses kasutusele lennupiletite hinnamudeli

Pressiteade

Aja- ja projektijuhtimiskoolitaja Selge Pilt võtab esimese koolitusettevõttena Eestis kasutusele majutus- ja lennundusturult tuntud hinnamudeli, mille puhul saab klient korraldada koolitusi pikema aja jooksul ette tellimisel tavapärasest odavamalt.

Selline hinnakujundus soodustab paindlikku koolitusaja valikut: koolituspäeva hind on kõrgem nendel nädalatel, mil koolitusi toimub palju, ning koolituse broneerimisel vähem kui neli nädalat ette. „Tulemuseks on oluline koolituspäeva hinnalangus, millest võidavad nii koolituse tellija kui ka koolitaja,“ ütleb aja- ja projektijuhtimise koolitaja ja konsultant Kristjan Otsmann. (Uuri ka ise koolituskalendrit).

Selge Pildi asutaja ja juht Kristjan Otsmann prognoosib Eesti koolitusturul lähiaastaiks kahte olulist muudatust.

Koolitusettevõtted muutuvad üha efektiivsemaks, et vastu pidada hinnasurvele. Väikesed ja paindlikud koolitusettevõtted suudavad efektiivsema struktuuri tõttu läbi viia suurfirmadest kuni poole odavamaid koolitusi, kusjuures koolituse kvaliteet jääb sama kõrgele tasemele: enne sisekoolitusi selgitab koolitaja põhjalikult välja koolituse vajaduse ning valmistab ette ja viib läbi just sellise koolituse, mis aitab kliendi koolitusvajadust võimalikult tulemuslikult rahuldada ja osalejail võtta koolitusest maksimumi.

„Teise muudatusena pole välistatud, et lähema aasta-paari jooksul näeme esimesi koolitusmaaklereid, kelle abil saab koostada ka mahuka, eri valdkondi katva koolitusprogrammi praegusest oluliselt odavamalt,“ lausub Otsmann.  Tulevased koolitusmaaklerid tegutsevad sama moodi nagu Expedia.com’i sarnased virtuaalsed reisibürood või iizi.net’i laadsed kindlustusmaaklerid – klient koostab veebikeskkonnas vajaliku paketi, mis hõlmab kogu koolitusprotsessi koolitusvajaduse selgitamisest konkreetsetel teemadel toimuvate koolitusteni ning koolitusmaakler leiab Eesti koolitusturult parimad pakkumised, mis rahuldavad kliendi koolitusvajadust.

Selge Pildi asutaja, aja- ja projektijuhtimise koolitaja ja konsultant Kristjan Otsmann viib läbi aja- ja projektijuhtimiskoolitusi ja rühmatreeninguid alates 2007. aasta sügistalvest. Vt ka koolitusel osalejaid ja nende antud tagasisidet.

Kui soovid lisainfot küsida, palun helista mulle 502 9037, skype’i kristjanotsmann, kirjuta kristjan@selgepilt.ee või jäta teade postituse kommentaarina.

2 replies
 1. raimo
  raimo says:

  Põnev ja uudne lähenemine, lähtekohad koolituse tarvis on selged ja konkreetsed. Seega, kliendisõbralik, tundub.

  Prognoosid meeldivad ka 🙂 Edu!

 2. raimo
  raimo says:

  Põnev ja uudne lähenemine, lähtekohad koolituse tarvis on selged ja konkreetsed. Seega, kliendisõbralik, tundub.

  Prognoosid meeldivad ka 🙂 Edu!

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

1 × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.