Nipp: post-it märkmepaber ja edasilükkamise vältimine

Ühel mu koolitustest rääkis üks osaleja hea loo sellest, kuidas ta kasutab pabermärkmikku ja post-it-tüüpi märkmepabereid edasilükkamise vältimiseks:

Selle asemel, et sündmusi märkmikku kirjutada, kribib ta märkmed märkmelehtedele ning kleebib need on kalendermärkmikku. Kui vaja sündmust edasi tõsta kas plaanide muutumise või edasilükkamise tõttu, siis pole vaja ümber kirjutada, vaid lihtsalt kleebid märkmelehe uuele kuupäevale.

Ja nüüd nipp: kui märkmeleht enam ei kleepu märkmikusse, sest liim on ära kulunud, on sul kaks võimalust

  1. Otsustad, et sa ei tee märkmepaberile kirjutatud asja ja viskad paberi prügikorvi
  2. Teed selle asja kohe ära ega lükka seda enam edasi
2 replies
  1. Anonymous
    Anonymous says:

    Samal põhjusel kirjtan mina oma märkmikku harilikuga – vajadusel saab ära kustutada (ja teise kohta kirjutada). Eriti hea pikalt planeeritud (töö)kohtumiste puhul.
    Märkmikust veel – aegajalt (kord nädalas või harvem) tuleb pereliikmete märkmikke “sünkroniseerida” st kirjutada endale ajad, kus kaasa ei ole kodulinnas (ja vastupidi – ena olulisemad äraolemised kanda teiste märkmikutesse) ja anda teada vanaemale, mis kell kumba last kuhu peab toimetama.

  2. Anonymous
    Anonymous says:

    Samal põhjusel kirjtan mina oma märkmikku harilikuga – vajadusel saab ära kustutada (ja teise kohta kirjutada). Eriti hea pikalt planeeritud (töö)kohtumiste puhul.Märkmikust veel – aegajalt (kord nädalas või harvem) tuleb pereliikmete märkmikke “sünkroniseerida” st kirjutada endale ajad, kus kaasa ei ole kodulinnas (ja vastupidi – ena olulisemad äraolemised kanda teiste märkmikutesse) ja anda teada vanaemale, mis kell kumba last kuhu peab toimetama.

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

two + 13 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.