Mida kauem olen koolitanud, seda sagedamini näen, et sageli pakub koolitusest enam abi coaching. Kui koolitus võtab ette inimeste rühma ning aitab neil ühiseid harjumusi muuta, siis coachingu käigus tegeleme kahekesi konkreetselt Sinu või Sinu meeskonnakaaslase probleemidega: arutame asju koos – minu asi on küsida õigeid küsimusi ning Sinu asi on neile küsimustele ausalt vastata.

Olen sageli kogenud, et tunnisest coachingusessioonist võib tõusta kaugeltki suurem kasu kui päeva-paarisest koolitusest, sest keskendume ainult nendele asjadele, mida on Sul vaja muuta ning mille elluviimisel on Sul abi vaja. Coachingu käigus leiad just Sulle sobivad lahendused ja lahenduste elluviimise viisid – luban selles avastustöös abistada Sind kõigi oma teadmiste ja kogemustega. Coachinguga aitangi tipp- ja keskastme juhtidel jõuda selgusele, kuidas aega efektiivsemalt kasutada ning kuidas juhtida edukalt projekte, mille eest nad vastutavad.

Kui tunned, et minu aja- ja projektijuhtimise või avaliku esineja ja ajakirjaniku kogemustest võiks olla Sulle või mõnele Su meeskonna liikmele abi, palun kirjuta mulle kristjan-at-selgepilt.ee või helista 502 9037 – lepime kokku meile mõlemale sobiva aja ja koha ning arutame asja tassi kohvi või tee juures.

Kui tunned, et enne ajajuhtimisplaani ja projektiplaani paikapanekut ja elluviimist vajad suuremat selgust, mida saavutada ning vajad tuge juhiks olemisel, palun võta ühendust Raimo Ülaverega, kes on aidanud kümneid juhte leida uus hingamine ning olulisi asju ära teha.  Raimo keskendub coachingul peamiselt kahele teemale: juhi koostöövõime arendamisele tema meeskonnas ning võimele oma meeskonda ja inimesi arendada.